Kullanım deneyimi Exodermin

Miguel, Berlin, Exodermin kremi ile deneyim

Berlin'den Hans'ın Exodermin kremini kullanma deneyimi

Uzun süre mantardan kurtulamadım. 2 yıldır havuza gidiyorum ama en son arduvazımı unutup yalınayak gittim. Ondan sonra mantar enfeksiyonu kaptım. Tırnaklara geçti, sorun daha da ihmal edildi, bu yüzden uzun zamandır bana yardımcı olacak bir ilaç arıyordum. Exodermin ile ilgili yorumları okudum, nasıl kullanılacağını öğrendim, enfeksiyonu sona erdireceğim umudu doğdu. Kremi 20 gün kullandım, görünüşe göre tüm semptomlar geçti, kaşıntı gitti, tüm çatlaklar iyileşmeye başladı. Terapiyi bıraktı ve 2 hafta sonra her şey tekrar oldu. Şikayetim şuydu - ek açıklama neden mantarın üçüncü formuyla daha uzun süre iyileşmenin gerekli olduğunu söylemiyor.

Exodermin krem uygulaması

Exodermis krem, mantarın göründüğü bölgeyi etkileyerek aşağıdaki semptomların giderilmesine yardımcı olur:

  • kaşınan cilt
  • yanma ve karıncalanma hissi
  • hoş olmayan koku
  • tırnak plağının kırılganlığı ve delaminasyonu,
  • kuru cilt ve dökülme,
  • çatlakların ve şişliğin görünümü,
  • kızarıklık alanındaki hassasiyeti azaltır.
Eldeki kremin fotoğrafı, Exodermin kullanma deneyimi

Ayrıca Exodermin ilacı soğutma etkisine sahiptir, virüsün sağlıklı cilt bölgelerine yayılmasını önler ve tırnak plağının mantar sonrası pigmentasyonunu ortadan kaldırır. Krem, hastalık ortadan kalktıktan sonra bile profilaktik olarak kullanılabilir.

Kendim için aşağıdaki gerçekleri not edeceğim:

  1. Topuk ve ayaklarda oluşan mantar sonrası çatlaklar sayesinde cildi nemlendirir ve lenfatik etkiye sahiptir.
  2. Ciltte yeniden enfeksiyonu önleyen ince bir koruyucu tabaka oluşturur.
  3. Soğutma etkisi sayesinde deodorant görevi görür, böylelikle ayakların terleme derecesi ve patojen mikroorganizmaların oluşması azalır.

Kremi kullanmaya devam ettikten sonra tüm semptomlar sonsuza dek kayboldu. Umarım Exodermin incelemem mantarı iyileştirmenize yardımcı olur. Unutulmaması gereken en önemli şey, kremi kurs boyunca kullanmanız gerektiğidir.